štvrtok 7. septembra 2017

|Giveaway|

Nie všetko, čo sa mi dostane do rúk na otestovanie sa mi vždy aj podarí otestovať, jednak preto, že nemám rada ponačínaných milión rovnakých typov produktov a jednak mi niekedy nesadne zaslaný odtieň. Preto som sa rozhodla vyhlásiť dnes takú menšiu giveaway o pár drobností, ktoré som nikdy nevyskúšala, teda sú úplne nové a rada by som im našla nový domov, kde ich niekto s radosťou využije. Takže, čo preto musíte urobiť? Podmienky sú veľmi jednoduché. Stačí zanechať akýkoľvek koment dole pod príspevkom, byť pravidelným čitateľom blogu cez GFC a sledovať blog aj na facebookovej stránke. Súťaž je otvorená pre všetkých čitateľov zo Slovenska a ukončím ju presne o týždeň, teda 13.9.2017, kedy výsledky budú uverejnené na facebooku. 


A čo sa v balíčku vlastne nachádza? Výherca sa bude môcť tešiť hneď z niekoľkých produktov a to z balzamov na pery Alverde a Balea, lesku na pery She, hnedej maskary Alverde a laku na nechty v zelenkastom odtieni od Trend It Up.


No a aby toho ešte nebolo málo, pribalila som do balíčka vôňu Playboy Play It Wild, niekoľko vzoriek (šampóny, vôňu atď.) a krásny náhrdelník.


Takže neváhaj a určite sa zapoj ;)


your photo name

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára