pondelok 11. apríla 2016

|April New In|

Zdravím vás,
tak čo, ako po víkende? Robili ste niečo zaujímavé? Boli ste niekde? Ja som v piatok večer cestovala s kamoškou do Prahy, kde sme strávili fantastickú sobotku plnú zábavy, nakupovania a popritom sme stihli aj nejaké tie pamiatky. Podarilo sa mi aj čo to pofotiť a tak sa môžete tešiť nie len na foto z nášho výletu, ale aj shoppingový haul, v ktorom vám ukážem, čo mi štrnglo do oka a čomu som neodolala a musela si to kúpiť.
Už pravidelne vám prinášam rubriku noviniek, teda toho, čo sa v poslednej dobe u mňa nazhromaždilo, čo som si kúpila, prípadne dostala na testovanie a teda na aké recenzie sa môžete v najbližšej dobe tešiť. Poďme teda na to.


Drogéria dm mi ponúkla spoluprácu a tak mi poslali balíček troch produktov na otestovanie. Tie sa nachádzali v prekrásnej personalizovanej krabičke, ktorá ma potešila snáď ešte viac ako samotné produkty. Testovať teda budem sprchový gél s vôňou broskyne, mätovo-melónové telové želé a hydratačný krém na tvár. Strašne sa teším, až tieto nové vecičky vyskúšam a vy sa môžete tešiť na ďalšiu krásnu recenziu.


Ďalšia spolupráca sa týka Avonu. Tentoraz som si mohla vybrať tri produkty sama, preto som sa rozhodla pre špirálu, ktorých nikdy nie je dosť a rada skúšam nové a vylepšené druhy. Nikdy som ešte neskúšala kompaktný make up a preto bolo na čase to zmeniť. Neviem, aký bude, no mám  veľké nádeje, tak snáď to dopadne dobre. A keďže k make upu neodmysliteľne patrí aj dobrý štetec, vybrala som si aj ten, tak uvidíme, či to bude hit alebo prepadák.


Nivea sprcháče patria k mojim obľúbeným, no vždy som používala krémové verzie. Prednedávnom mali v Tescu skvelú akciu a veľmi ma zaujal gél s vôňou Hawaiiských kvetov Pluméria, ktorý obsahuje veľmi jemné guličky. Gél je naozaj neskutočne príjemný, krásne vonia, telo je po ňom svieže a prevoňané a pokožku nijako nevysušuje, čo je pre mňa dosť dôležité. Vrelo odporúčam, ak ste taký magor do sprcháčov ako ja.


V Lidli majú novú vlasovú radu, ktorá vyzerá naozaj zaujímavo. Bohužiaľ na šampón alebo kondicionér môžem pri svojich problémoch zabudnúť, no dobrá ochrana proti teplu na vlasové konce nikdy neuškodí. Používam ju pred každým fénovaním alebo žehlením a musím povedať, že to fakt skvelo funguje. Okrem toho produkt aj prekrásne vonia, čo je ďalším veľkým plusom.


Z Happyhairshopu som mala tento mesiac možnosť otestovať perfém Tom Ford Velvet Orchid, ktorého recenziu si môžete prečítať na ich stránke. Vôňa ma lákala už strašne dlho, pretože som o nej veľa počula, no nemala som možnosť ju nikde ovoňať. Ako som očakávala, perfém je ťažšieho rázu a nebude to šálka kávy pre každého, no mne osobne sa strašne páči, i keď to určite nie je niečo, čo môžete nosiť do práce, ale skôr len na večer do mesta.


V balíčku ma čakalo aj milé prekvapenie v podobe mihalníc Elf, ktoré vyzerajú fakt skvelo a veľmi prirodzene. Už len nájsť príležitosť, na ktorú si ich dať ;)


No a nakoniec tu mám ešte novinky v podobe silikónových obalov na mobil. Obaly sa rýchlo ničia, sú hneď špinavé a časom zažltnú, takže som konečne potrebovala niečo nové a niečo čo by vyzeralo štýlovo. Aliexpres ich ponúka neskutočne veľa a tak som si tentoraz objednala dva veľmi letné a veselé druhy. Vôbec som nečakala, že budú vyzerať dobre, veď za euríčko čo by som aj chcela, že? No na počudovanie vyzerajú fantasticky a strašne sa z nich vytešujem.

Ktoré z noviniek sa vám páčia najviac?


your photo name

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára