streda 18. septembra 2013

Fall Inspiration with Polyvore

Zbožňujem fashion blogy o novinkách z módneho sveta, o tom, čo je práve in, čo s čím môžem kombinovať, no najviac milujem tie príspevky, kde dievčatá prezentujú nejaké svoje vlastné nafotené outfity. Veľmi rada by som robila podobný štýl príspevkov, pretože móda je moja vášeň, no jednak nemám na to čas a na druhej strane nemám nikoho, koho by neotravovalo ma večne fotiť a nepripomínal mi, že som narcis :D A tak mi neostáva nič iné, len vytvárať umelé kreácie na Polyvore. Dnešný príspevok ma napadol vďaka už spomínanému čítaniu blogov, kde často krát sledujem, že outfit pozostáva z viacerých kúskov od jednej a tej istej značky.
So, enjoy!


Na celom outfite sa mi najviac páči sukňa z imitácie kože. Je to veľmi dievčenské a zároveň trochu rebelské, čo podtrhujú aj kotníkové rockerské kozačky.Ak chcete niečo viac chic, táto značka je na to ako stvorená. Tmavo zelená je momentálne veľmi v kurze a kožušinková vesta ako aj veľká shopping bag dodávajú tomuto outfitu na elegancii a štýle.Značka Zara vždy ponúkala veľmi sofistikované kúsky oblečenia. Veľkým hitom tohto leta bola tzv. skort alebo sukňo-kraťasy (skirt + short = skort) a nosiť ich môžete aj počas nasledujúceho ročného obdobia, obzvlášť v kombinácii s jesennými kúskami. Ak ste boli milovníkom károvaných košieľ, tak vás určite poteší ich comeback na módnu scénu.Denim na denim, aj to je jedna z možností tohtoročnej jesene. Veľký boom zaznamenali aj tzv. tribal, teda kmeňové vzory, ktoré sú aj na tomto kabátiku.
No a nakoniec veľmi pohodlný, jednoduchý, casual outfit, v ktorom dominujú nohavice v prekrásnej vínovej farbe ako aj kabelka s leopardím vzorom.

XO, Nicka


your photo name