streda 5. novembra 2014

|Líčenie s Clinique|

Prajem vám krásny dník,
ani som si neuvedomila, že je už streda a zabudla som dopísať príspevok, ktorý som mala pre vás predpripravený, za čo sa veľmi ospravedlňujem. To je tak, keď toho má človek v hlave veľa až z toho nevie, čo za deň je :D
Dnešným príspevkom by som len tak v krátkosti chcela nadviazať na predchádzajúcu recenziu, ktorá bola venovaná make up-u Clinique Anti-blemish solution.


Na líčenie som použila produkty na obrázku, ale pre istotu ich ešte spíšem:
Clinique Anti-blemish solution make up
Urban Decay Naked 3 paletka tieňov
L´Oréal Infallible tiene v odtieňoch Gold Camel a Hourglass Beige
Maybelline Fit Me korektor
Catrice kit na obočie
Clinique Chubby Stick for Cheek lícenka
Estée Lauder Silky Powder Blush Tender Petal lícenka
L´Oréal Volume Million Lashes Excess Noir riasenka
Rimmel rúž


Takže, na začiatok by som vás chcela upozorniť, že takto hrozne moja pleť nevyzerá vždy. Bol to práve jeden z tých dní, kedy som sa trochu hrala s čiernymi bodkami, takže preto tie fľaky. Hneď potom som ju vyčistila ružovou micelárkou Bioderma, aby som sa zbavila všetkých nečistôt a mohla tak pracovať s čistým plátnom.


No a to už je celkový make up. Ako vidíte, fľaky, ktoré boli dosť výrazné ešte stále trochu presvitajú cez make up, no je to omnoho lepšie a hlavne použila som na celú tvár len 1,5 ďobky make upu, čo je dosť málo, no ja sa rada líčim s použitím menej produktu, aby to vyzeralo prirodzenejšie. Taktiež ste si mohli všimnúť, že som vôbec nepoužila púder, ale nezabudla som naň, len proste ho k tomuto make upu skoro nikdy nepotrebujem. Na oči som použila ako podklad opäť bázu Urban Decay a potom na celé pohyblivé viečko L´Oréal Gold Camel a do vnútorného kútika Hourglass Beige, Na záhyb a V som použila tieň z Naked 3 plaetky s názvom Darkside a na rozblendovanie prechodov odtieň Nooner.


Na líčka som tentokrát použila dve líceky, pričom som skombinovala krémovú Clinique v tyčinke v odtieni 01 Amp´d up Apple s pudrovou Estée Lauder v odtieni Tender Petal na zafixovanie a zjemnenie lesku Clinique lícenky.
Odtieň rúžu vám presne nepoviem, ale je to tuším nejaký z tých Longlasting finish alebo čosi také, bohužiaľ ho mám momentálne na Slovensku :)
No a tu sú ďalšie fotky, tentokrát fotené s bleskom.

Tak čo vy na to?
Celkom fajn krytie, nemyslíte. A aj odtieň si myslím, že mi sadol perfektne ;)
Majte sa krásne


your photo name

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára