streda 24. októbra 2012

Goliere sú in


Goliere sú v zahraničí v kurze už nejakú tú dobu, no k nám tieto doplnky dorazili až nedávno. Ich výber je široký, vyskytujú sa v rôznych farbách, štýloch a prevedeniach.
Cvoky
Vybíjané goliere sú obrovským hitom aj vďaka stále populárnejším cvokom a patria aj k mojím najobľúbenejším. Základ tvorí látkový golier. Na obrázku sú v klasických farbách ako je čierna a biela, ale nesmieme zabudnúť ani na goliere z rifloviny.Korálky
Tieto goliere pôsobia veľmi elegantne a je možné ich kombinovať s akýmkoľvek oblečením. Ich tvar je rozmanitý a sú povyšívané rôznofarebnými korálikmi. Však sú roztomilé?Náhrdelníky
Náhrdelníky v tvare golierov sú strašne sofistikované a vhodné na vyzdvihnutie fádneho oblečenia alebo na osvieženie väčšieho výstrihu. Tvorené sú z retiazok, veľkých kameňov, malých korálikov, perličiek, kryštálikov a pod.Oblečenie


V obchodoch si možno zakúpiť oblečenie, ktoré už má v sebe tieto funky goliere.
Ďalej vám ponúkam prehľad toho, ako môžu rôzne typy golierov vyzerať na podobnom oblečení.
Obr.1 - tri topy s minisukničkou (peplum): Svetloružový top je vynikajúco doplnený o golier vyšívaný perličkami, vínovočervený zas obsahuje zlaté cvoky a červený top má vystrihnuté oká v tvare goliera.
Obr. 2 -  obsahuje troje šaty: Krémové, s potlačou malých vážok, majú golierik vyšívaný zlatými flitrami, vínovofialové majú na golieri koráliky a tmavomodré obsahujú kombináciu oboch.
Obr. 3 - blúzky bez rukávov, ktoré boli nepochybne veľkým letným hitom: Červená blúzka má na koncoch goliera zlaté špičky, ktoré jej dodávajú country vhľad. Goliere bielej a modrej sú vyšívané flitrami.
Obr. 4  - opäť tri topy v podobnom štýle: Dve z nich, bodkovaný s tromi goliermi a vínový s perličkami a kryštálmi, sú označované ako "shell tops". Posledný svetloružový má náhrdelníkový golier.
Svoj vlastný golier si môžete vyrobiť aj sami.

XO, Nickayour photo name

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára