streda 13. februára 2013

Valentines Quotes

Ahojky,
keďže je zajtra ten Valentín napadlo ma nahodiť sem zopár krásnych citátov v angličtine (ku ktorým priložím aj preklad), ktorými sa môžete inšpirovať, ak chcete niekoho obdarovať pohľadnicou :) Plus nejaké roztomilé obrázky pre potešenie :)
Srdce chce, čo chce. Nie je v tom žiadna logika. Niekoho stretneš a zamiluješ sa a to je ono.


Asi najznámejší bozk :) Fotka bola urobená na Times Square, oficiálne sa nazýva V-J Day in Times Square (bola urobená v deň víťazstva nad Japonskom).


Každý ľúbostný príbeh je prekrásny, ale ten náš je môj obľúbený.Ty si každý dôvod, každá nádej a každý sen, ktorý som kedy mal a bez ohľadu na to, čo sa s nami stane v budúcnosti, každý deň, ktorý sme boli spolu, bol najlepší (najväčší) deň v mojom živote.
(Citát zo známeho romantického filmu The Nootebook s Ryanom Goslingom a Rachel McAdams)

Buď so mnou navždy.Počkaj si na toho, kto ťa pobozká na čelo a povie ako veľmi mu na tebe záleží a aký je šťastný, že ťa má pri sebe.


Nepotrebujem ťa, ale chcem ťa.Motýle nepoznajú farbu svojich krídel, ale ľudské oči rozoznajú, aké je to krásne. Podobne, ako ty nevieš aká si dobrá, ale ostatní vidia, že si mimoriadna.Láska nie je len o nájdený pravej osoby, ale o vytvorení pravého vzťahu. Nie je to o tom koľko lásky máš na začiatku, ale koľko lásky vybuduješ dokonca.


Mohlo by to byť pekné tetovanie :)


Kto pozná z akej skladby je tento úryvok? :PStretli sme sa a všetko krásne začalo.


Poznáte z ktorého filmu je tento prívesok? :)

A čo vy? Aký je váš obľúbený citát, či zamilovaný song?

XO, Nicka

Obrázky dostupné na www.pinterest.com


your photo name

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára