streda 7. januára 2015

|Beauty New In/Kozmetické novinky u mňa #11|

Krásne ránko želám,
tiež ste dnes šli do práce po dlhšom voľne? Ja po vyše dvoch týždňoch :D Ranné vstávanie bolo neskutočne ťažké a kruté po tak dlhom ponocovaní. A ešte horšie bude teraz začať konečne niečo robiť. Čaká má posledných osem mesiacov na doktorandskom - písanie článku, dizertačka, učenie a okrem toho by som chcela začať cvičiť a do toho všetkého si naplánovať aj kondičné jazdy, aby som konečne začala šoférovať, i keď neviem, či to dám, keďže je to moja nočná mora. Takže mám čo robiť a bude to ťažké, pretože nič z toho ma dva krát nebaví :D Budú to mesiace sťažovania sa, neustáleho podráždenia a občasného panikárenia.
Dnešný článok bude o kozmetických novinkách, ktoré sa u mňa od októbra nahromadili a  ktoré ste ešte nevideli. Postupne by som chcela väčšinu aj zrecenzovať, takže radosť budete mať aj vy ;)


Nikdy som nebola fanynka modrých lakov, no keď Maybelline vyšiel s novou 7 dňovou radou a uvidela som túto baby modrú, neodolala som. Krásna farbička na zimu, ako aj jar. Kačička je z Pylones (väčšie somariny, ako majú tam som v živote nevidela) a zospodu má otvor, kde sa nachádza balzam na pery, ktorý je btw otrasný, ale kačička je rozkošná a bude perfektná na fotenie.


Keďže na Slovensku nemáme The Body Shop, trošku som sa v tomto odtrhla z reťaze. Z vianočnej limitky som neodolala telovému spreju a pomáde zo zamrznutej brusnice a na poslednej návšteve sme si s kamoškou kúpili tri krémy, ktoré mali za výhodnú cenu a sú úplne skvelé.


Ešte počas pobytu v Prahe mi domov došla na testovanie táto na prvý pohľad trochu kontroverzná pomôcka od Cellublue, ktorá je určená na celulitídu. No dostala som sa k nej, až keď som prišla na Slovensko a musím povedať, že je to fakt zaujímavá vecička. Telový olej z ruže som dostala zadarmo v predajni Dr. Hauschka, no celý príbeh si nechám pre vás na samostatný článoček.


Ako vidíte, balzamy sú moje prekliatie. Nosím ich všade a používam ich dennodenne. V Ritualse som si kúpila balzamik, ktorý na prvý pohľad pripomína tie od Clarins, no pri obale podoba končí. A v Manufakture sa mi zapáčil balzam z hrozna, ktorý vonia nádherne a je to moja prvá skúsenosť s touto značkou.


Z Ritualsu som si odniesla aj jednu sprchovú penu z limitovanej edície, ktorú som kúpila aj mamke a kamarátke na Vianoce. Obe si ju veľmi chvália, no ja ju začnem používať až po vypoužívaní iných vecí, ale už teraz sa na to teším, pretože sú tieto peny fantastické. Škoda len, že majú taký obmedzený výber pre pánov.


Lush, lush, lush, čo mi to len robíš?! Predajňu Lush som prvý krát navštívila v lete, no dva krát ma neohúrila, ale po návšteve v zime som úplne konvertovala. Všetky tie sladučké a svieže vône, boooože, to bola jedná báseň. Nevedela som čo skôr. Nakoniec som si vybrala dve balistky, peeling na pery a ešte kopec vzoriek na vyskúšanie. Keby tak bola aspoň o kúsoček lacnejšia.


Pri všetkých tých zľavách, ktoré mi smskou chodili, som sa rozhodla svoje peniažky za Vianoce investovať aj do nejakej dekoratívky. V Marionnaude voľba padla na moju obľúbenú značku YSL, z ktorej som si vybrala lak na pery a vo Fannku som zvolia lícenku od L´Oréal, keďže som s jej lícenkami ešte nemala tú česť.


No a posledný nákup som spravila len veľmi nedávno v dmku. Bola som zvedavá na dve novinky a napočudovanie som ich zohnala a veľmi sa z ich teším. Prvým je ružovo-levanduľový krém Balea, korý má nádherné retro balenie. A asi najviac som chcela vyskúšať nový čistič na štetce Ebelin, keďže si na čistých štetcoch dosť potrpím a nie vždy ich človek môže umývať vo vode.

Poznáte niektorú z vecičiek? Zaujalo vás z toho niečo?
Máte s niektorým zo spomínaných produktov vlastné skúsenosti?
Zanechajte mi komentár ;)


your photo name

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára