pondelok 23. februára 2015

|Review L´oréal Collection Exclusive Julianne´s Pure Red|

Želám vám krásne ráno,
aj keď na pondelku asi nie je nič krásne :D Bože ako neznášam ranné vstávanie o pol šiestej. Keď zazvoní budík a ja ešte stále v polospánku vstanem z postele a sto krát zopakujem tú istú vec, pretože pomaly ani neviem ako sa volám a nie to ešte čo som chcela. Tiež to tak mávate alebo som to len ja?
Dnešok bude patriť recenzii. Červené pery sa mi vždy páčili, ibaže vždy som si myslela, že to nie je nič pre mňa a že si ich nemôžem dovoliť. Pery mám dosť úzke a tak som si vždy vo výraznejších farbách pripadala čudne. No červená ma aj tak veľmi lákala, pretože mi stále pripadala veľmi ženská a zvodná. Jeden rúž som si dokonca kúpila od značky Rimmel, no zistila som, že je veľmi tmavý s teplým podtónom, ktorý mojej pleti nepristane. Potom vyšla nová kolekcia červených rúžov L´Oréal a niekoľko mesiacov som odolávala, lenže boli tak krásne, že som nakoniec podľahla a jeden si zakúpila.


Obal rúžu pôsobí veľmi chic, je matný, čierny a kombinovaný so zlatom. Niekde som videla tieto rúže akoby s koženým efektom, bohužiaľ ja som natrafila na tento obyčajný, ktorý ale aj tak pôsobí pekne. Tieto rúže môžu obalom pokojne konkurovať aj drahším značkám a podľa mňa sa radia k top rúžom v drogériách.


Najväčším problémom bolo vybratie toho správneho odtieňa. Aj preto som tak dlho váhala. No po mnohých úvahách a poradení sa s predavačkou v parfumérke, som sa rozhodla pre odtieň Julianne. Od nej mám už dva laky (nude aj červený) a preto ma to tak nejako ťahalo aj k rúžu. Jej červená je krásne žiarivá, sýta s koralovým podtónom. Pôsobí veľmi sexy a zo všetkých druhov bola táto farbička na prvý pohľad mojim favoritom. Je veľmi neobyčajná, pôsobí veselo a tvár nádherne rozžiari. 


Finiš rúžu je matný, čoho som sa z počiatku trochu obávala. Mám pery skoro stále aspoň trochu vysušené a popraskané, takže pri jeho použití si musím dávať veľký pozor a vždy použiť nejaký balzam. Avšak milo ma prekvapil, že hoci je na začiatku trochu lesklý, po čase prejde do super matného režimu. Po prvý krát som bola trochu zaskočená, pretože pôsobí na perách dosť vysušujúco, keďže je matný, no pery neboli nijak popraskané ani fľakaté, takže to bol len taký čudný pocit.


čo sa týka výdrže, tá ma tiež prekvapila, hlavne pri celovečernom flámovaní a pití, kedy som potrebovala len minimálne úpravy. S jedlom je to len o málinko horšie. Avšak určite netreba zabúdať aj na správne nanášanie, ktorým životnosť rúžu na perách možno predĺžiť, to znamená dobrá kontúrka a otretie o servítku.


Vôňa rúžu je klasická, retro, pripomína mi rúže, ktoré mala doma mamina z tuzexu, no nijako zvlášť mi to neprekáža. Rúže dostanete v každej dm drogérii s L´Oréal stojanmi, 101tke, Fann parfumérkach a na internete. Cena sa pohybuje od 8€ (v akcii) až po zhruba 10€.


Tak a tu je už výsledný finiš na perách. Čo na neho poviete? Neurobila som chybu pri jeho kúpe? Stále si nie som istá, či je červená to pravé pre mňa, no všade na internete čítam, že pasuje každému, len treba nájsť ten správny odtieň. Čo sa mi na červených perách páči najviac je to, že pozdvihnú každý outfit a look na vyššiu úroveň. Ak idete práve z práce, v bežnom oblečení v piatok do mesta, červené pery vám dodajú ten správny šmrnc.


A čo vy a červené pery?
Používate červené rúže? Aký je váš obľúbený?


your photo name

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára