streda 4. februára 2015

|Spotrebované produkty #5|

Želám vám príjemné ráno,
v poslednej dobe sa snažím dopoužívať veci, ktoré mi už dlhšie stoja v skrinke, no ako sa zdá, ešte stále mi to nejde tak u dekoratívky, ako pri bežných telových produktoch. Dnes vám opäť ukážem niektoré, ktoré padli za obeť a či som s nimi bola spokojná? To sa môžete dočítať ďalej.


Rexona je môj najobľúbenejší deodorant ako iste viete, pretože ho sem pridávam snáď v každom takomto príspevku. Najviac zbožňujem zelenú a klasickú verziu. Vyskúšala som už mnoho iných značiek, sprejov, tuhých aj guličkových verzií, no vždy sa vraciam k tomuto. V mojom prípade totiž funguje najlepšie. S tou 48 hodinovou ochranou, ktorú uvádzajú na obale je to prehnané, ale v pohode vydrží celý pracovný deň. Mám rada jeho krásnu sviežu vôňu po aloe vera.


Šampón Johnson´s and Johnson je ďalší spotrebovaný produkt. Nie, nepoužívala som ho na vlasy, ale na čistenie štetcov. Je to jeden z najlepších a najlacnejších spôsobov, ako zabezpečiť, aby boli vaše kozmetické štetce vždy čisté, no zároveň je k nim tento šampón veľmi šetrný, keďže sa jedná o produkt pre malé deti. Okrem toho nemá príliš výraznú vôňu, ktorá by bola počas líčenia na štetcoch nepríjemná.


Konečne sa mi podarilo po nejakých 5tich rokoch spotrebovať voňavku Guess Woman. Touto vôňou som bola zo začiatku úplne posadnutá a nevedela som sa jej nabažiť, no potom asi za polkou prišiel akýsi bod zlomu a nevedela som ju vypotrebovať. Máte to tak aj vy? Ja skoro pri každej voňavke a zatiaľ bolo len veľmi málo takých, pri ktorých som na konci takmer vyronila slzičku :D


Tezenis je značka predávajúca spodné prádlo, no pri pokladni som naposledy objavila aj túto voňavku, ktorá je skvelá do kabelky. Nevydržala dlho, pretože je fakt malá (16ml), no bola skvelá. Pripomínala mi dobre známu vôňu od Dolce&Gabbana Light Blue. Krásna. nenásilná a svieža. Po vypotrebovaní som balenie chcela vyhodiť, no zistila som, že vo vnútri je sklenená fľaštička, ktorá sa dá otvoriť a môžete tam naliať, čo len chcete. Ja som si tam teraz dala voňavý olej z Egypta, na ktorý som nemala rozprašovač a tento je na to ako stvorený. Ešte že som ten obal nevyhodila.


Moje prvé balenie Klorane kondicionéra v spreji sa minulo. Keď som bola takmer na dne, spanikárila som a do istoty som si kúpila ďalšie, pretože som s ním fakt spokojná. Ako už viete, mám veľké problémy s vlasmi, vlasovou pokožkou a tak celkovo, takže kondicionéry na umývanie nepripadali v úvahu. Tento stačí nastriekať na vlhké konce vlasov a vlasy potom už len vyfénovať alebo nechať prirodzene vyschnúť. Skvelý produkt, ktorý bude v mojej stálej výbave asi ešte dlho.


Rituals sprchové peny sa môžu na prvý pohľad zdať ako totálna zbytočnosť a excentrickosť, no sú fakt úžasné. Stačí ich málo, skvelo penia, neskutočne dobre voňajú a hydratujú pokožku. Toto 50ml balenie mi vystačilo vyše dvoch týždňov, čo nie je veľa, no veľké balenie (200ml) by vám malo vydržať minimálne dva mesiace. Konkrétne tento druh bol s mandarinkou a juzu (čo je akýsi hybrid mandarinky, takže celkom nechápem túto kombináciu mandarinka vs. mandarinka, ale budiš, voňala skvelo).


Môj postoj k značke Ziaja poznáte. Ich kozmetiku zbožňujem a to nie len preto, že mi posielajú výrobky na testovanie, ale obľubujem ju až tak, že si produkty sama kupujem. Tento nočný krém mi bol zaslaný a bola som veľmi milo prekvapená. Je určený na citlivú pleť, krásne ju hydratuje a čo je skvelé, že neobsahuje parfémy, takže pri zmiešaní s Kiehl´s levanduľovým sérom sa tieto dve vône nijak nebili. Nie je to žiaden zázrak, pri ktorom by ste si povedali na druhý deň wau, ale svoju funkciu splní. Mám chuť vyskúšať aj iné nočné krémy od iných značiek, no nad týmto veľmi silno uvažujem už aj kvôli jeho nízkej cene.


Máte skúsenosti s niektorým zo spomínaných produktov?
Ak áno, aký je váš názor na ne?
Prajem vám krásny zvyšok pracovného týždňa


your photo name

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára