streda 15. apríla 2015

|Deň so Ziajou|

Želám vám krásnu stredu,
ako som už v piatkovom poste avizovala, v sobotu som sa zúčastnila jednej skvelej blogerskej akcošky, ktorú pre nás zorganizovala značka Ziaja (Žaja). V príjemnom prostredí rozkošného obchodíku sa zišlo niekoľko naozaj skvelých báb, s ktorými som si fantasticky pokecala, a to nie len o kozmetike. Celá atmosféra bola veľmi príjemná, nenútená a som rada, že som dievčatá mohla konečne vidieť a spoznať aj osobne. Dnes teda prichádzam s menším fotoreportom z eventu.  Poďte sa so mnou pozrieť ako vyzerá jediná predajňa značky Ziaja na Slovensku a ako to celé prebiehalo.


Takto vyzerá Ziaja stánok v košickej Optime, ktorý nám (ako neskôr vysvitlo) závidia dokonca aj v Blave, takže to už je čo povedať. Je fakt skvelé, že máme na východe aspoň niečo iné a zaujímavé, čo inde nie je. Je síce malinký (12m štvorcových), no nech vás to nezmätie. Je veľmi prehľadný a obsahuje zhruba 400 všelijakých zaujímavých produktov. V predajničke vás obslúži pani Natália, ktorá je hrozne milá, ochotná a so všetkým vám skvelo poradí. Neskutočne rada sa sem vraciam. Nájde si tu svoje naozaj každý, od žien, cez mužov, dokonca až po tých najmenších.Značka je veľmi cenovo priateľná, čo je v dnešnej dobe predraženej kozmetiky hrozne vítaným osviežením. A prečo tomu tak je? Dôvodom je, že pán Ziaja, ktorý značku založil odmietal investovať do drahých dizajnérskych obalov a radšej svoje úsilie a financie vložil do vývoja takých produktov, ktoré sú veľmi kvalitné a za rozumnú cenu. Mne osobne sa však práve jednoduchosť týchto obalov na produktoch páči. Vyzerajú veľmi nadčasovo a zároveň aj trochu retro. Presne podľa môjho gusta.


Ako môžete na fotografiách vidieť, široký sortiment obsahuje pleťovú kozmetiku, vlasovú, telovú ako sprcháče, gély na intímnu hygienu, telové maslá a mlieka, antiperspiranty a mnohé ďalšie. Okrem toho sa už aj u nás po novom začala predávať lekárenská rada Ziaja Med, ktorá je v Poľsku bežnou súčasťou lekární.A na svoje si tu prídu aj mamičky a ich ratolesti. Krásne, oči chytľavé balenia produktov pre deti zaujali dokonca aj mňa a to mi ťahá na 30tku :D Detské kolové a žuvačkové sprchové gély voňali naozaj lákavo a len veľmi ťažko som im odolávala. No s veľkou pravdepodobnosťou sa po ne ešte niekedy vrátim.


Tak a tu už je časť našej Ziaja partičky. Každá z prítomných dievčat sa venuje blogovaniu, predovšetkým o kozmetike a väčšinu blogov aj sama pravidelne čítam, takže bolo príjemné spojiť si tvár s danou pisateľkou. Okrem toho boli baby neskutočne milé, skromné a hlavne veľmi pekné a hrozne im to v ten deň slušalo, nemyslíte? (ak si teda odmyslíte moju maličkosť :D)


Nesmelo chýbať ani pózovanie s produktom (Purpurová lastovička s purpurovým obalom v pozadí :P).


Súčasťou eventu bol aj obed v miestnej reštaurácii Pizza Olive, kde varia naozaj fantasticky a kde sme pokračovali v trochu uvoľnenejšej konverzácii. Cestoviny s lososom nemali chybu a určite si na ne ešte niekedy zájdem.


Po obede nasledovala procedúra v nechtovom salóne, kde nám milé manikérky spravili ošetrenie a masáž rúk. Bolo to strašne príjemné a v spojení s výdatným obedom to na mňa malo tak trochu utlmujúci účinok, pretože som skoro zaspala. Ale ako som sa neskôr dozvedela, nebola som jediná. Ak si aj v salóne nechcete dať spraviť gélové nechty, vrelo vám odporúčam jeho navštívenie aspoň kvôli zrelaxovaniu.
Príjemný deň sme zakončili ešte príjemnejším večerom vo skvelom podniku v centre. A tu už môžete vidieť celú zostavu. Zľava Peťa zo Ziaje, ktorá to všetko spáchala a ktorej zo srdca veľmi pekne ďakujem, že som sa mohla celej akcie zúčastniť. Ďalej Janka zo Save On Beauty, Zuzka alias Purpurová lastovička, Saša alá Bianca Principessa, Mimka z Beauty Diaries a po mne nasleduje Zuzka z blogu Sue and Colours.


Na stretnutí sme každá dostali voucher na sedem produktov, ktoré sme si mohli priamo v predajni vybrať. Plus som ešte niečo nakúpila a dostala som ďalšie dva produkty grátis. Výber bol veľmi ťažký, predsa len toľko skvelých a fajnových vecičiek, až máte problém sa rozhodnúť. No nakoniec po konzultácii s ostatnými babami a ich vrelých odporúčaniach sme nejako postupne každá dospeli k finálnemu výberu. Ten môj teda môžete vidieť na obrázku. A tak som domov odchádzala nabalená s kopou nových  a zaujímavých produktov, z ktorých budem väčšinu postupne testovať, načo sa už teraz strašne teším.


Ešte raz sa chcem poďakovať všetkým, ktorý sa akcie zúčastnili. Bolo mi s vami naozaj super a dúfam, že toto nebola posledná akcia takéhoto typu. Na záver by som sa chcela poďakovať ešte jeden veľmi milej osôbke a to pani Ondrejkovičovej, ktorá nás poctila svojou prítomnosťou a spríjemnila už tak veľmi príjemný deň.


your photo name

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára