streda 29. apríla 2015

|April Favorites|

Krásne ráno vám prajem,
tak strašne sa tešíííííím, pretože sme včera na blogu prekročili 300ku čitateľov, za čo vám veľmi, ale naozaj veľmi pekne zo srdca ďakujem. Vítam nových čitateľov a dúfam, že sa vám u mňa bude páčiť a ak budete mať na mňa kedykoľvek, akékoľvek otázky, či pripomienky, neváhajte ma bombardovať svojimi komentármi ;)
Ale teraz už k dnešnému príspevku. Je tu opäť čas na obľúbencov. Tento mesiac sa pre mňa niesol nie len v objavovaní nových produktov, ale aj staronových a takých, na ktoré som pomaly už aj zabudla a až v posledných pár týždňoch znovuobjavila lásku k nim. Tak sa poďme pozrieť na to, ktoré to sú a prečo.


Veľmi som si obľúbila silikónovú hubičku Ebelin na čistenie pleti, s jemnými výstupkami, ktorú používam zhruba každý 2-3 deň a vďaka ktorej sa zbavím prebytočnej špiny po odlíčení. Je veľmi jemná a nespôsobuje mi žiadne podráždenie.
Moja pleť momentálne prechádza trochu ťažším obdobím. Strašne som sa vyhádzala, čo pravdepodobne súvisí so zmenou počasia a hlavne neskutočnou alergiou. Okrem toho sa mi začala aj viac premasťovať, čo je strašne otravné. A tak som zo svojej tajnej skrýše plnej kozmetických zásob vytiahla Manuka Tree exfoliačný nočný krém od Ziaja. Musím povedať, že to mastenie je ráno po prebudení omnoho lepšie, takže uvažujem, že si zadovážim aj denný krém z tejto rady.


Z dekoratívky u mňa tento mesiac vyčnievala novinka od Clarins v podobe výživného malinového oleja na pery, ktorý nie len krásne vonia, ale pery aj úžasne hydratuje. Čoskoro si o ňom budete môcť prečítať v recenzii.
Po dlhšej dobe som sa vrátila ku maskare L´Oréal Volume Million Lashes Noir Excess a znovu sa uistila, že je to asi najlepšia drogérková maskara, s akou som sa stretla. Krásne riasy predĺži, zahustí a nezlepuje ich, čo je veľmi dôležité.
No a nakoniec tu mám ešte produkt, ktorý som objavila vďaka mojej obľúbenej youtuberke Essie Button. Ona ho mala tuším vo svojich minulomesačných obľúbencoch alebo tak nejako a keď som to video videla hovorím si "počkať, ten rúž mi je povedomí, ja ho predsa mám" :D. A tak som zalovila v stojančeku s rúžmi a naozaj tam našla tento Essence rúž v krásnej koralovej farbičke nazývanej Coral Calling. Mám ho už skoro rok a až teraz som mu nejako prišla na chuť. Je to prekrásna, veľmi výnimočná jarná farbička a za cenu okolo 2.50€ (možno 3) sa naozaj oplatí. Krásne pery hydratuje, nevysušuje a hoci nevydrží na perách večnosť, pri jeho cene mi to ani nevadí. Tento mesiac som ho nosila skoro stále.


Parfém Just Cavalli je veľmi ťažký a vhodný skôr na zimu, no ja som ho túto zimu na poličke nejako prehliadala a vrátila sa k nemu až teraz. Proste som mala chuť na niečo tmavšie, kvetinovejšie a výraznejšie. Túto vôňu budete zbožňovať alebo nenávidieť.


Ozdobný štrk? Trochu nezvyčajný obľúbenec, nemyslíte? No ono je to tak. Začala som doma trochu a zdôrazňujem "trochu" cvičiť s programom na youtube s názvom XHIT. K niektorým cvičeniam však potrebujete činky, alebo niečo aspoň trochu ťažké a keďže minerálky nepijem a nemám žiadne plastové fľaše, ktoré by som mohla naplniť vodou. tak som siahla po prvom, čo som v izbe mala. Kupodivu sú naozaj skvelé, rovnako veľké, rovnako ťažké a sem tam ich využijem aj na fotenie.


Živé, rezané kvety. Tento mesiac mi robili neskutočnú radosť. Každý týždeň som nejaké mala, či už to boli ruže alebo moje najobľúbenejšie tulipány.


No a nakoniec ešte zopár dobrotiek. Mizo je fantastické čokoládovo-kokosové mliečko, ktoré úplne zbožňujem, pretože chutí naozaj ako kokos a kakao a nie ako umelina. Jeho jedinou nevýhodou je, že ho majú len v Maďarskom Auchane, takže vždy keď sa tam dostanem, spravím si menšiu zásobu :D
Mini "Kit Kat" čokoládky z Lidlu Water Duo, alebo ako ich ja volám. Úplné, ak nie lepšie napodobeniny, ktoré sa nachádzajú vo väčšom sáčku. Sú skvelé na prihodenie do kabelky.
No a nakoniec kapary. Donedávna som sa im vyhýbala, nevedela som ako chutia a nelákalo ma to zisťovať, až kým ich nezačali pridávať aj do lidláckych sušených paradajok. Odvtedy sa ich neviem nabažiť. Pridávam ich do šalátov alebo cestovín a dodajú všetkému skvelú chuť. Vedeli ste, že kapary sú v podstate kvetné púčiky rastliny?


Tak, a to by bolo z obľúbencov asi všetko. 
Zaujalo vás niečo? Máte s niečim osobnú skúsenosť?
Čo urobilo tento mesiac radosť vám?


your photo name

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára