pondelok 30. mája 2016

|May Favorites|

Zdravím zlatíčka,
tak tomu hovorím krásny letný víkend. Nie je nič lepšie ako sa len tak dva dni vkuse niekde flákať, vonku je krásne teplúčko a čas trávite s ľuďmi, ktorých máte radi. A ako ste strávili ten váš víkend?
S príchodom nového mesiaca, ktorý tu máme už o pár dní je na čase, aby sme si ukázali nejaké drobnosti, ktoré mi tento mesiac učarovali a ktoré som si obľúbila. Tak sa teda pustíme do toho, čo poviete?


Prednedávnom došla kolegynka do práce s tým, že v Tescu majú super akciu na krémy Dove, ktoré sú za normálnych okolností dosť drahé. Z tuším troch dostupných vôní som som siahla po Derma Spa Goodness, ktorý mi voňal najlepšie. Má hrozne príjemnú, nevtieravú vôňu, ktorá na mňa pôsobí veľmi luxusne. Krémik sa rýchlo vstrebáva, ruky hydratuje dokonale a hoci po ňom nie sú mastné, vytvorí na nich akýsi zvláštny film. Má  veľmi praktické, ploché balenie, takže vám nezaberie ani veľa miesta v kabelke, či prípadne na písacom stole. Ak teda hľadáte nejaký nový, fajnový krémik na ruky, určite vyskúšajte tento.


Ešte v Prahe som natrafila na nové telové spreje Rituals, ktoré značka ponúka ku každej svojej rade. Najviac mi učarovala Happy Mist, ktorá je z cédrovo-pomarančovej rady, ktorú absolútne zbožňujem a vedela som, že s touto vôňou nič nepokazím. A veru, že tomu tak aj bolo. Ako vidíte, za cca mesiac čo ju mám, som minula skoro polovicu, takže spokojnosť je ozaj veľká. Sprej krásne prevonia telo, vonia dosť dlho, dokonca po ňom vonia aj oblečenie a čo je super, že nevonia po alkohole ako niektoré telové spreje zvyknú. Nezanecháva na tele žiaden lepkavý, ani iný nepríjemný pocit. V budúcnosti chcem určite vyskúšať aj ďalšie tieto spreje. 


O Balea deodorante ste sa už mohli dočítať v tejto recenzii. Stále ich používam a stále som spokojná a keďže som zistila, že ich majú v niekoľkých vôňach, rozhodla som sa, že postupne vyskúšam všetky. Momentálne som si zmilovala Pink pomelo, ktoré je krásne svieže a letné. Vďaka tomuto deodorantu sa takmer nepotím a keď sa aj spotím, tak nesmrdím, čo je super. Za cenu okolo jedného eura sa to fakt vyplatí.


Ešte na narodky som od kamošiek dostala bronzovacie trio z H&M. Najprv som si myslela, že to bude strašný prepadák, no po lepšom vyskúšaní som si tento produktík veľmi obľúbila. Bronzer používam sem tam, no rozjasňovač skoro každý deň a to je už čo povedať, keďže som nikdy na rozjasňovače nebola. Super vecička, ktorá môže poslúžiť v krajnom prípade na cestách aj namiesto tieňov na oči.


Ďalšia dekoratívka, ktorá si tento mesiacu odo mňa zaslúži pochvalu, je maskara Big&Multiplied od Avon, ktorá je fakt top. Riasy krásne predĺži, zahustí a rozčeše a samozrejme vydrží celý deň bez pohnutia. Skvelý objav tohto roka. Po dlhšej dobe som sa vrátila k balzamu na pery Nuxe, ktorý je skvelý, ak máte veľmi suché a popraskané pery, ako to zvyknem občas mávať aj ja. Celú jeho recenziu si môžete prečítať tu.


No a na záver tu mám ešte niečo malé, nekozmetické. Rozkošné mentolky v kovovom obale z Tigeru som dostala od kamaráta, ktorý sem došiel nedávno z Prahy a je to síce malá somarinka, no mňa tak strašne potešila a teší ma na stole každý deň. Je to jedna z tých blbôstiek, ktorá neviete na čo vám bude, no robí vám aj tak radosť a zakaždým, keď sa na ňu pozriete, vám vyčarí úsmev na tvári.
Musli srdiečka som nedávno objavila v Lidli. Sú chutné a perfektne sa hodia ako rýchly snack do kabelky alebo ako emergency raňajky, ak fakt nestíhate a potrebujete do tela dostať aspoň niečo. Ak ste ich ešte nejedli, vrelo odporúčam. Majú ich aj v mangovej a kokosovej príchuti.


A čo urobilo tento mesiac radosť vám?


your photo name

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára