nedeľa 16. marca 2014

|Objednávka z Feelunique|

Pred pár dňami mi konečne domov dorazila objednávka z e-shopu Feelunique. Pre tých, ktorý neviete o čo ide, tak je to anglický internetový obchod, ktorý ponúka rôzne kozmetické značky, z ktorých mnohé nie sú u nás dostupné. Ceny uvádzajú aj v eurách a sú o niečo vyššie. S poštovným to však nie je také zlé, do 10 libier zaplatíte 1.50 a nad máte poštovné zadarmo. Dodanie na Slovensko je v rozmedzí 5-10 dní, ja som robila objednávku v sobotu (1.3.) a v pondelok (10.3.) som mala balíček na pošte. No a čo som si objednala?

Produkty mi prišli zabalené pekne vo veľkej krabici, ktorá bola vystlaná penovými "somarinkami" (neviem aký to má názov :D) spolu s účtenkou a poďakovaním za nákup. Produkty došli v poriadku, ani jeden nebol poškodený, či vyliatý.


Dokopy som si objednala štyri produkty, z ktorých ani jeden nie je dostupný u nás v obchodoch, dve značky u nás nenájdete vôbec.


Kokosový kondicionér bol jedným z dôvodov, pre ktorý som objednávku robila. Počula som o ňom samé pozitíva a keďže kokosový olej milujem a neviem si ho vynachváliť, teším sa, že kondicionér konečne môžem skúsiť.


Značka Palmer´s ponúka kopec produktov s kakaovým maslom, no natierať sa niečim sladkým, to nie je moc pre mňa. Zaujalo ma však mliečko s bambuckým maslom a musím povedať, že vonia úžasne.


Tento korektor ma zaujal aj preto, že make up, ktorý mám, sa u nás predáva, no korektor nie a taktiež som o ňom počula veľa.


Posledným produktom, na ktorý som sa nakoniec tešila najviac je tento lesk Tanya Burr. Ktorý neviete o koho ide, tak Tanya je úspešná youtube vlogerka z Anglicka, ktorá žne jeden úspech za druhým. Jej líčiace videá sledujem už strašne dlho a vždy je pre mňa veľkou inšpiráciou.

Všetky spomínané produkty plánujem postupne zrecenzovať (preto som sa o nich nechcela dopodrobna rozpisovať) a už v piatok si budete môcť prečítať niečo o jednom z nich, konkrétne pôjde o korektor Rimmel.

Máte skúsenosti s týmto e-shopom? Alebo nakupujete niekde inde? Podeľte sa o svoje skúsenosti, budem rada ;)


your photo name