streda 19. augusta 2015

|Empties #11|

Krásnu stredu želám,
v poslednej dobe sa mi akosi pravidelne darí vypotrebovať produkty. Tentoraz ich síce nie je veľa, ale možno vám aspoň tie pomôžu pri rozhodovaní sa, či si daný produkt zadovážiť alebo nie.
Tak poďme na to ;)


Značku Dermacol, ako už asi viete, nemám veľmi v obľube. Všetko, čo  som doposiaľ vyskúšala ma sklamalo, ale je dosť možné, že som nenatrafila na tie správne produkty. Nedávno som vypotrebovala sprchový gél s vôňou jahody a rebarbory, ktorý som našla vo vianočnom dm boxe. Z produktu som ale nadšená veľmi nebola. Gél svoju prácu splnil, no v konečnom dôsledku bol dosť priemerný a čo ma naozaj sklamalo bola vôňa, ktorá mi skôr pripomínala jablkový koláč. Do ďalšieho balenia by som už asi nešla.


Zato ďalší produkt bol na tom o niečo lepšie. Balea sprchový peeling ma celkom prekvapil. Nebol veľmi hustý, no na bežné používanie do sprchy, keď chcete niečo šetrnejšie, no predsa sa potrebujete zbaviť aspoň trošky odumretej kože, je ako stvorený. Aj v tomto prípade mi však trochu vadila vôňa, ktorá mi pripomínala syrup proti kašľu alebo čosi podobné. Citrusové vône totižto nemusím (grep je výnimkou). No inak to bol fakt skvelý produkt za bezkonkurenčnú cenu, ktorý je ideálny na leto. Či by som doň šla znova? Asi áno, ale ak by prišli s inou vôňou, tak  by som  radšej siahla po tej novšej verzii.


Naopak tento Balea krém s bambuckým maslom ma neohúril vôbec. Šlo o ďalší z produktov, ktoré boli v dm boxe a musím povedať, že hoci som sa naň tešila, pretože momentálne mám maslové obdobie, nesplnil moje očakávania svojou vôňou ani konzistenciou. Za prvé by som ho maslom ani nenazvala, pretože mal stredne hustú konzistenciu, pripomínajúcu skôr telové mlieko a za druhé ma opäť sklamala vôňa. Tá nemala s bambuckým maslom podľa mňa nič spoločné (to akoby ste povedala o niečom, že je s jablkom a v skutočnosti to smrdelo po banáne) a skôr mi pripomínala krémy typu Nivea a iné. Za mňa teda do budúcna určite nie.


Šampón Ducray je však jeden z produktov, ku ktorým sa rada vraciam. Tí, ktorý blog čítajú pravidelne vedia, že môj obľúbený šampón, ktorý udržuje môj skalp v pohode je Vichy, no ten nemožno používať dlhodobo a tak ho rada z času na čas prestriedam. Ducray na citlivú vlasovú pokožku je naozaj skvelý. Skalp ma po ňom nikdy nesvrbí a tým pádom sa mi nerobia ani lupiny. Za mňa určite jednoznačné áno do budúcna. Okrem toho, ak hľadáte šampón s v praktickom obale s pumpičkou, je ako stvorený pre vás.


Micelárku Bioderma predstavovať asi veľmi nemusím. Patrí k mojim naj medzi micelárnymi vodami už nejaký ten rôčik a stále na ňu nedám dopustiť. Krásne a rýchlo pleť vyčistí, nijako ju nezaťažuje a čo je naozaj skvelé, nezanecháva na nej žiaden lepkavý film, či iný nepríjemný pocit. Je síce drahšia, no ide o jeden z tých produktov, za ktoré sa oplatí priplatiť si. Okrem toho často mávajú rôzne dobré akcie, takže sa po nej určite poobhliadnite. Ja si ju musím zadovážiť znova.


Klasika medzi odličovacími tampónami Iseree z Lidlu, ktoré tiež kupujem pravidelne už zopár rokov a stále sa utvrdzujem v tom, že mi sedia najviac. Počula som na ne kadejaké rozporuplné názory, no mne osobne vyhovujú veľmi a zatiaľ som nenašla lepšie. Perfektná hrúbka, nasajú primerané množstvo produktu a k pleti sú veľmi šetrné. Ďalší z produktov, ktoré určite neprestanem tak skoro kupovať.


Z dekoratívky tu tentoraz máme mini špirálu Lancome Hyphose a musím povedať, že to bol jeden z tých produktov, pri vypotrebovaní ktorého som skoro uronila slzičku. Ale nie, vážne. Fantastický produkt, asi najlepšia špirála, akú som doteraz mala možnosť vyskúšať. Taký krásny objem a predĺženie som pri žiadnej inej doteraz nevidela. A na moje prekvapenie sa mi veľmi dobre pracovalo aj s klasickou kefkou, ktorú za normálnych okolností veľmi nemusím. Riasy nádherne prečesala a držala ich vydvihnuté. Aj napriek jej vyššej cene o nej seriózne uvažujem.


No a nakoniec tento článok uzatváram odlakovačom Cien, ktorý ste už u mňa videli nie jeden raz. Ako som naposledy avizovala, tento produkt mi spôsobil seriózne štiepenie nechtov. Je absolútne nešetrný k nechtom, i keď svoju prácu spraví naozaj dobre. Do ďalšieho balenia však už nepôjdem.


Máte skúsenosti s niektorým so spomínaných produktov?
Je váš názor na ne odlišný od toho môjho?


your photo name

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára