nedeľa 26. júna 2016

|Giveaway|

Krásnu nedeľu vám prajem,
dnes som sa rozhodla v takto neobvyklý čas pre mňa, že vyhlásim jednu giveaway o niekoľko skvelých produktov. Poriadnu súťaž sme tu už nemali prakticky od Vianoc a myslím si, že práve leto je ten správny čas a príležitosť na to niekoho potešiť znova. Ak teda chcete vedieť aké sú podmienky a čo môžete získať, čítajte ďalej a ja vám prezradím viac.


Keďže som mala doma jeden krásny box dm drogérii navyše, ktorý by mi len zapadal prachom, rozhodla som sa, že by ho bola škoda a radšej ním poteším jednu z vás. Naplnila som ho produktami, ktoré som vyberala sama s veľkou láskou a myslím si, že ide o skvelých pomocníkov, ktorých si počas tohto leta do sýtosti užijete.

Takže na obrázku môžete vidieť presne všetko, čo sa v boxe nachádza, ale pre istotu vám produkty trochu priblížim. Balíček obsahuje dve horúce novinky a to melónový telový sprej, ktorý je must have v tomto sparnom teple, rovnako ako aj sprchová pena s vôňou limetky a grepu, ktorá vás zaručene osvieži. Proti poteniu som do balíčka pribalila môj obľúbený guličkový deodorant Pink Pomelo a na telo telový krém s bambuckým maslom. Nakoniec tam ešte nájdete aj niečo na pery v podobe Babylips balzamu a zopár vzoriek na vyskúšanie. Veď kto by nemal rád vzorečky, že áno?


Čo teda musíte urobiť, aby bol tento krásny boxík váš?

Stačí ak budete odberateľom blogu cez GFC (nájdete na panely na pravo) a budete ma sledovať na mojom facebooku. Okrem toho mi ešte napíšte pod akým menom ma sledujete a zanechajte mi na seba kontakt.

Giveaway potrvá do 10.7.2016, teda presne dva týždne!!!

Prajem vám veľa šťastia ;)


your photo name

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára