streda 15. júla 2015

|Spotrebované produkty #10|

Zdravím zlatíčka,
dnes si dáme takú minirecenziu niekoľkých produktov, ktoré som za posledný mesiac spotrebovala. Budem rada, ak mi do komentov dáte vedieť, či ste ich mali možnosť vyskúšať a aký je váš názor na ne.
Tak poďme na to ;)


Neboli by to spotrebovance bez spotrebovaného sprcháča, pretože sprchovať sa treba a je to produkt, ktorý používa (aspoň dúfam, že áno :D)  asi každý z nás. Rada skúšam nové druhy a len málokedy u mňa uvidíte ten istý dva krát. Tentoraz som siahla po Balea melónovom sprchovom gély, ktorý ma upútal hlavne svojou vôňou. V konečnom dôsledku sprcháč nenadchol, ale ani neurazil. Je to taká lacnejšia klasika, ktorá svoju službu urobí, ale nesadla som si z neho na zadok. Za euríčko dobrá kúpa, ktorá určite nebola posledná. Dostanete ho v každej dm drogérii.
Na vlasy som opäť spotrebovala môj obľúbený Vichy Dercos (tentoraz na suché lupiny), po ktorom siahnem vždy, keď sa mi vrátia lupiny a o ktorom viem, že ma nikdy nesklame. Nie je to šampón, ktorý môžete používať večne - aj preto, že po ňom vlasy mastnejú dosť rýchlo - no poskytuje okamžitú úľavu vlasovej pokožke a už mnoho krát ma zachránil.
Kúpite takmer v každej lekárni alebo na internete a jeho cena sa pohybuje okolo 13€.


Opäť tu máme aj niečo z pleťovej kozmetiky. Nuxe Aroma - Perfection čistiaci toner určený na mastnú a zmiešanú pleť som používala vždy ráno, pred nalíčením a bola som veľmi spokojná. Pleť krásne vyčistil, upokojil, odmastil a príjemne osviežil.
Mal veľmi zvláštnu, bylinkovú vôňu, ktorá bola spôsobená pravdepodobne výťažkami z rozmarínu a irisu. Tie sú účinné v boji proti lesku a nedokonalostiam, sťahujú póry a bojujú so začervenaním.
Okrem toho neobsahoval žiadne parabény a pokožku nijako nedráždil. Spočiatku som mala na pleti pocit mravenčenia, no neskôr som to už ani nevnímala. Veľmi dobrý produkt, ku ktorému sa s veľkou pravdepodobnosťou vrátim.
Kúpite napríklad tu za cca 9€.
Aj ďalší produkt je určený na boj s mastnou pleťou, takže opäť nič pre sušienky. Ziaja Manuka Tree jemne exfoliačný nočný krém bol celkom dobrý. Ráno po očistení pleti a nalíčení som badala omnoho menšie mastenie. Exfoliačné vlastnosti krému boli spôsobené 3% kyselinou mandľovou, avšak krém bol veľmi šetrný k pleti, nijako ju nedráždil, práve naopak. Čo sa týka redukcie čiernych bodiek, aj v tomto prípade som pozorovala zlepšenie, no redukciu začervenania som si nevšimla. Má trochu silnú čajovníkovú parfemáciu, ktorá určite nebude každého šálka, no mne nijako neprekážal a osobne mám veľmi rada takýto typ rastlinných vôní. 
Kúpite napríklad tu za cca 5€.
Pleťovku zakončíme krémom Balea s ružou a levanduľou v retro balení, ktorý som si dovolila nazvať multifunkčný pretože naozaj je. Je vhodný na telo, ruky, ale môžete ho použiť aj na pery, i keď ja osobne si to veľmi predstaviť neviem. Je to taký ten niveoidný hutnejší krém, ktorý ma veľmi príjemnú vôňu, krásne hydratuje, pokožka je síce trochu mastnejšia, ale o to vyživenejšia a dlhšie hydratovanejšia. Cena sa pohybuje okolo 1,50€ (ak sa dobre pamätám, ak nie, pokojne ma opravte) a kúpite ho v dm drogériách (i keď momentálne v inom šate a vôni).


Ďalej tu máme niečo, aby sme nesmrdeli. Ziaja Elegance guľôčkový anti-perspirant je jeden z tých slabších. Krásne dlho voňal a za bežných okolností v zime celkom pekne chránil, no v lete počas horúčav toho veľa nezvládal. Typ produktu, do ktorého by som znova asi nešla, no voňal naozaj nádherne a za obrovské pozitívum považujem, že neobsahoval parabény, farbivá ani iné škodliviny.
Kúpite napr. tu za 3,76€.
Asi ste si už všimli, že voňavka Calvin Klein Eternity for Men nebola očividne moja. Chcela som ju sem hodiť len ako tip na (ne)dobrú kúpu. Táto vôňa je naozaj nádherná a kupovala som ju ockovi na 50tku, ktorý si ju veľmi chválil. Potom ju dostal priateľ na vianoce a spotreboval ju naozaj rýchlo, pretože podľa neho voňala veľmi slabo. Takže neviem, či by som ju odporúčala, no vonia krásne sviežo a je ideálna na leto.
Kúpite za cca 30€.


No a konečne tu máme aj niečo z dekoratívky. O špirále L´Oréal Volume Million Lashes Excess ste už na mojom blogu mohli toho vidieť veľa, pretože je to moja najobľúbenejšia špirála. Toto balenie je asi tretie, ktoré som spotrebovala a asi nie posledné. Riasy predĺži, ale hlavne zahustí, čo je jej veľké pozitívum. Pracuje sa s ňou naozaj ľahko, riasy nezlepuje, neopadáva, nerozmazáva sa a má umelohmotné štetinky, čo osobne preferujem, pretože riasy krásne prečešú.
Kúpite tu za cca 7€ (v drogérkach  sú tieto špirály o dosť drahšie).
Rimmel Stay Matte púder bol jediný aký som donedávna mala. V púdroch nie som veľmi vyberavá a tento mi dlho vyhovoval. Pleť krásne zmatnil, zafixoval make-up a nebol na pleti ani veľmi vidieť. Vydržal mi neuveriteľne dlho a ako vidíte, tak ešte stále je ho tam kopec, no posúvam ho ďalej mamke. 
Kúpite v akejkoľvek drogérii a ich cena sa pohybuje okolo 3-4€.


Poznáte niektorý z produktov?
Aké sú vaše skúsenosti?


your photo name

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára