streda 1. júla 2015

|Svieža zásielka z BioBeauty|

Krásne ránko prajem,
v dnešnom príspevku by som vám chcela ukázať zásielku, ktorá mi prednedávnom prišla na testovanie z eshopu biobeauty.sk. Eshop ponúka prírodnú kozmetiku rôznych značiek a boli taký zlatý, že si ma teda vybrali na zrecenzovanie niekoľkých produktov. Dnes si obchodík trochu predstavíme a ukážem vám aj to, aké produkty mi boli zaslané na testovanie a jeden z nich si rovno aj zrecenzujeme.


BioBeauty je internetový obchod, ktorý ponúka široký výber bio a prírodnej kozmetiky. Super je, že si v tomto eshope nájdu svoje aj milovníci a vyznávači veganského štýlu. Nájdete tu veľa značiek, o ktorých ste už možno počuli - Natura Siberica, Couleur Caramel, Figs&Rouge, Soaphoria - ale aj kopec iných, ktoré boli pre mňa osobne novinkou. Na vyskúšanie som dostala práve dva produkty zo spomínaných známych značiek, plus jednu vzorku.
Chcela by som sa biobeauty veľmi poďakovať za túto skvelú príležitosť. Veľmi milo ma prekvapilo, ako krásne bolo všetko zabalené. Budilo to naozaj veľmi dobrý dojem, že to nebolo len tak hodené do sáčku a odoslané v krabici, ale malo to taký osobnejší feeling. Naozaj skvelé, ďakujem!


No, ale poďme sa pozrieť na spomínané produkty. Začnem teda tým najmenším. Značku Natura Siberica poznám, no okrem vzoriek som nemala možnosť nič vyskúšať. Táto vzorka denného krému so Sophorou japonskou ma naozaj zaujala a veľmi sa teším na jej vyskúšanie. Ktovie, možno sa konečne odhodlám na kúpu niektorého produktu, pretože značka vyzerá na prvý pohľad veľmi dobre a zatiaľ som bola s tým, čo som skúsila vcelku spokojná.


Ďalším produktom, pred ktorým mám tak trochu rešpekt je tuhý šampón od slovenskej značky Soaphoria. Pri vypisovaní dotazníka (ktorý slúžil na lepšiu personalizáciu produktov) som sa zmienila, že mám teda problémy s vlasovou pokožkou, trpím lupinami a tak som ostala trochu zaskočená, keď mi prišiel tento podľa mňa trochu zle personalizovaný produkt na normálne vlasy. Keďže mám momentálne celkom kľudné obdobie, odhodlávam sa k jeho použitiu, aby sa mi problémy nevrátili. No koncept ako aj samotný produkt vyzerá zaujímavo a za normálnych okolností by som do jeho testovania vhupla bez rozmýšľania. No týmto produktom som bola trochu sklamaná.


Posledným produktom, ktorý ma nesmierne potešil je krém na ruky s višňovými kvetmi. Po balzamoch na pery sú krémy na ruky mojou druhou obsesiou, takže som sa na testovanie veľmi tešila. No a práve dnes by som vám chcela o produkte čo to napísať.


Ide o upokojujúci a vyživujúci krém na ruky od značky Figs&Rouge s čerešňovými kvetmi. Krém sa nachádza v chutnej retro tube, ktorá sa na prvý pohľad javí kovovo, no je však plastová a vďaka tomu nie je tuba veľmi ťažká.
Produkt je 100% prírodný, obohatený o také zložky ako sú kakaové maslo, ktoré pokožku zvláčňuje, glycerín, ktorý ju hydratuje a výťažky z rias a ženšena, ktoré ju chránia pred škodlivými vplyvmi prostredia.
Má pozitívny účinok nie len na pokožku rúk, ale aj nechty a nechtovú kutikulu.
Obsah krému je 80ml a stojí 8,49€ (biobeauty.sk).


A čo si o ňom teda myslím ja?
Krém ma prekvapil po otvorení krásnou čerešňovou vôňou. Má stredne hustú konzistenciu, krásne sa rozotiera, povedala by som, že sa až na rukách teplom taví a okamžite sa vstrebáva. Ruky sú dokonalo hydratované, nezanecháva na nich žiaden nepríjemný pocit, no trochu mi vadí zmena vône. Tá je na rukách trochu zvláštna, no predpokladám, že to bude kvôli tomu, že je to prírodný produkt a tým pádom sa môže trochu parfemácia po kontakte s pH pokožky pozmeniť. Inak je to však veľmi dobrý produkt, ktorý môžem len odporúčiť, i keď si viem predstaviť, že nie každý je ochotný vyhodiť toľko za krém na ruky.


Prírodná kozmetika nie je niečo, čo by som práve vyhľadávala, pretože mi osobne nevadí sem tam nejaká "neprírodná" zložka, no niekedy je príjemné vyskúšať aj takýto typ produktov. Ak teda máte radi prírodné veci a to vrátane dekoratívky, určite sa nezabudnite mrknúť na eshop biobeauty.sk, kde si určite vyberiete z obrovského množstva značiek a produktov.
V Pezinku má eshop dokonca aj svoju kamennú predajničku v OC Plus na 2. poschodí.

Ako ste na tom s prírodnou kozmetikou vy?
Preferujete alebo vám nevadí sem tam nejaký ten silikón, či parabén?


your photo name

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára